Sandėliavimo ir krovos darbų paslaugos

CITMA siūlo Jums aukščiausios klasės sandėliavimo ir krovos darbų paslaugas įmonei priklausančiuose uždaro tipo sandėliuose Šiauliuose, Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune ir Panevėžyje.

Sandėliavimas:

CITMA sandėliai Lietuvoje užima daugiau kaip 11 000 m2 aukščiausios klasės sandėliavimo patalpų plotą. Sandėliai yra sertifikuoti augalų karantino ir veterinarijos tarnybų, atitinka visus priešgaisrinius ir aplinkos apsaugos bei higienos centro reikalavimus, leidžiančius sandėliuoti  maisto produktus. Sandėlių veikla apdrausta įmonės civilinės atsakomybės draudimu.

Patalpos sausos, švarios ir gerai vėdinamos. Sandėliuose įrengta daugiaaukštė sandėliavimo stelažų sistema, modernus vidinis transportas,  nuolatinė apsauga bei objektų priežiūra. Sandėliavimas ir distribucija yra atsakingai administruojami. Pastoviai sekami sandėlių likučiai, atliekama sisteminė kontrolė pagal produktų galiojimą. Jūsų patogumui mes galime siuntas sukomplektuoti ir paruošti transportavimui ant palečių. Sandėliuose įdiegta moderni kompiuterizuota prekių apskaitos programa, leidžianti mums pateikti jums elektroninius duomenis apie sandėliuojamus krovinius. Sandėliuose teikiamos krovinių iškrovimo, sandėliavimo, rūšiavimo, ženklinimo, svėrimo, komplektavimo, pakavimo paslaugos ir pakrovimo paslaugos.

Mūsų galimybės:

 • šviežių maisto produktų sandėliavimas;
   
 • šaldytų maisto produktų sandėliavimas;
   
 • paprastų krovinių, nereikalaujančių temperatūrinio rėžimo, sandėliavimas.

Krovos darbai:

 • mechanizuotas prekių iškrovimas, pakrovimas ar perkrovimas paletėmis;
   
 • rankinis prekių iškrovimas, pakrovimas ar perkrovimas;
   
 • nestandartinių krovinių iškrovimas, pakrovimas ar perkrovimas;

Muitinės sandėliai:

Jūsų patogumui CITMA siūlo A tipo muitinės sandėlius  Šiauliuose (Pramonės g. 21F, identifikacinis numeris SA0410).