Efektyvumas

CITMA įmonių grupės kompleksinis darbo sprendimas:

 • Atsakinga ir profesionali produkcijos tiekėjų atranka.Tiesioginiai ryšiai su tiekėjais leidžia klientams pasiūlyti platų, kokybišką šviežių vaisių ir daržovių asortimentą už kiekvienam vartotojui prieinamą kainą.
   
 • Produktų asortimento atnaujinamas ir įvairovė, atsižvelgiant į rinkos pokyčius ir pirkėjų poreikius. Pastovi klientų poreikių ir lūkesčių analizė, siekiant maksimalaus jų patenkinimo.
   
 • Nenutrūkstamas produkcijos tiekimas ir efektyvus pristatymas klientui įmonės autotransportu. Šiuo metu įmonė turi daugiau kaip 70 įvairaus tipo autotransporto priemonių. Mūsų  logistikos galimybės leidžia mums savo produkcija aprūpinti 97 % Lietuvos teritorijos. Prekės importuojamos iš viso pasaulio. Kroviniai keliauja ne tik žemės transportu iš Ispanijos, Turkijos, Olandijos, Belgijos, Švedijos, Vokietijos, bet ir jūros transportu konteineriais iš Pietų Amerikos, Pietų Afrikos, Pakistano, Egipto, Maroko ir kitų šalių. Produkcijos eksporto kryptys: Rusijos Federacija, Rusija (Kaliningrado sritis), Baltarusija, Ukraina, Kazachstanas, Latvija, Estija, Lenkija.
   
 • Prekių sandėliavimas: CITMA įmonių grupė Lietuvoje užima daugiau kaip 11 000 m2 aukščiausios klasės sandėliavimo patalpų plotą ir siūlo pačias įvairiausias sandėliavimo sąlygas, tame tarpe: atskiras zonas maisto ir ne maisto produktams bei kontroliuojamos temperatūros zonas. Sandėliuose įrengta daugiaaukštė sandėliavimo stelažų sistema, kompiuterizuotas sandėliuojamų prekių administravimas, modernus vidinis transportas,  nuolatinė apsauga bei objektų priežiūra. Sandėliuose teikiamos prekių iškrovimo ir priėmimo paslaugos, prekių kokybės ir kiekio kontrolės paslaugos. Visas sandėliavimo ir distribucijos procesas yra detaliai administruojamas. Todėl mes galime aktyviai valdyti sandėlių atsargas, atlikti sisteminę kontrolę pagal produktų galiojimo laiką, sukomplektuoti produktus ant palečių ir paruošti siuntas, keistis elektroniniais duomenimis apie produkciją su klientais, klientui pateikti detalias ataskaitas.
   
 • Pažangi vaisių nokinimo technologija.