Šviežių vaisių ir daržovių tiekimas maitinimo įstaigoms ir parduotuvėms

„CITMA“ įmonių grupė centralizuotai tiekia vaisius ir daržoves ne tik prekybos centrams ir parduotuvėms, bet ir maitinimo įstaigoms: restoranams, kavinėms, barams, picerijoms, valgykloms, viešbučiams, mokykloms, darželiams, ligoninėms, įvairių kompanijų laivams, keltams, taip pat ir įmonėms, kurios užsiima laivų aptarnavimu.

Prekiaujame visame pasaulyje ir Lietuvoje užaugintais vaisiais ir daržovėmis bei prieskoniniais žalumynais. Mes siūlome bene plačiausia vaisių ir daržovių asortimentą, kuris leidžia įgyvendinti pačius sudėtingiausius užsakymus.

Šviežių vaisių ir daržovių tiekimas maitinimo įstaigoms reikalauja ypatingos kokybės, todėl:

  • stebime, jog mūsų tiekiami vaisiai ir daržovės būtų laikomi tinkamoje temperatūroje visuose tiekimo grandies etapuose;
  • siekdami užtikrinti, kad maitinimo įstaigas pasiektų tik kokybiški produktai, mes ne tik reikalaujame sertifikatų iš gamintojų, bet ir prevenciškai atliekame savo kontrolę;

Mūsų ekspertai nuolatos prižiūri, kad būtų laikomasi Lietuvos Respublikoje galiojančių teisės aktų reikalavimų, reglamentuojančių maisto produktų higienos ir sveikatos apsaugos normas.